Дівчата в магазинах косметики – як діти на дитячому майданчику. Скільки на прилавках красивих продуктів, які, здається, ваблять і кличуть нас спробувати їх. Без тестерів нам доволі складно підібрати правильний відтінок тональної основи або ж помади. Однак тестери можуть нести в собі небезпеку для нашого здоров’я.

Тестери використовують кожен день десятки, а то й тисячі людей. Деякі з цих людей можуть мати брудні руки або проблеми зі здоров'ям, і забруднювати тестери бактеріями та грибками.  Це правда, що більшість продуктів містять консерванти, які не допускають активне розмноження бактерій. Однак косметику тестують таким чином, щоб вона була безпечною при використанні однією людиною, а не сотнями різних людей щодня! Чим більше людей використовують тестери, тим більше бактерій, і через деякий час консерванти перестають працювати.

Нижче читайте правила безпечного поводження з тестерами.

1. Ніколи не тестуйте туш та підводку безпосередньо на очах/віях.

Туш і рідка підводка мають найбільший ризик зараження. Якщо ви хочете протестувати туш для вій, нанесіть її на волосся на руці. Це може звучати дивно, але ви отримаєте уявлення про те, як добре туш додає довжину або об’єм без ризику отримання інфекції ока.

2. Тестуйте помаду на пучках пальців.

Те, як виглядає помада на пучках пальців, дуже схоже до того, як вона виглядатиме на губах. Не рекомендуємо тестувати помаду безпосередньо на губах. В крайньому попросіть консультанта стерти чистою серветкою верхній шар помади та збризнути її алкоголем.

3. Стирайте верхній шар пудрових продуктів перед тестуванням.

Пудрові продукти мають порівняно менший ризик забруднення, оскільки бактерії більше полюбляють вологе середовище. Втім, щоб уникнути ризику, бажано попросити консультанта стерти верхній шар продукту перед використанням. Крім того, краще тестувати ці продукти на руці, а не просто на обличчі, особливо це стосується тіней.

4. Видаліть «першу порцію» засобу із тюбика.

Деякі тональні основи і консилери продаються в тюбиках, при цьому бактерії в основному знаходяться біля носика тюбика. Перед використанням видавіть трішки засобу на серветку й викиньте її.

5. Носіть з собою сухі та вологі серветки.

Оскільки вони не завжди є в косметичних магазинах, важливо носити з собою серветки, щоби стирати косметику з рук після нанесення, а також протирати тестери, про що мова була раніше. Добре носити з собою спонжик для тональної основи, щоб не доторкатися зайвий раз руками до обличчя. Також непогано мати завжди санітайзер для рук.

Сподіваюся, стаття була для вас корисна, будьте красивими і бережіть себе!