Cosrx. Частина 1. Жирна і проблемна шкіра.

 

Cosrx - це зараз один із найпопулярніших корейських брендів доглядової косметики. І не дивно: доступна ціна, хороший склад, проста упаковка і прості назви, з яких можна здогадатися кому і для чого може підійти той чи інший продукт.

В цій статті ми постараємося зробити так, щоб пошук потрібної косметики був ще простіший.

І так: жирна шкіра. Саме продукти догляду за жирною та проблемною шкірою у червоних упаковках принесли велику популярність Cosrx. 

 

Вмивання (дуже важливий етап):
 

CosRx Salicylic ACID Daily Gentle Cleanser - гель для вмивання з саліциловою кислотою. Він  ретельно очищує шкіру - до скрипу. В ньому немає SLS, які можуть провокувати акне, зате є саліцилова кислота, що очищує пори, та олія чайного дерева, що має антибактеріальну і антизапальну дію.

Якщо ви шукаєте засіб для вмивання з мінімальною кількістю кислот, спробуйте класичний гель для вмивання Cosrx Low pH Good Morning Gel Cleanser.

 

Важливо: для зняття макіяжу, в тому числі макіяжу очей і інтенсивного макіяжу обличчя, рекомендуємо спеціальні засоби, наприклад гідрофільні бальзами чи олії.


Тонер (важливий етап):

 

Тонер CosRx Natural BHA Skin Returning A-Sol - тонер на основі екстракту прополісу (60%), з саліциловою кислотою (очищує пори), екстрактами чайного дерева, пантенолом і алантоїном для пом’якшення шкіри. Тонер зменшує чорні цятки та вугрі, а також зменшує жирність шкіри.

Альтернативний варіант, це ватні диски (пади), які вже змочені тонером і готові до використання - Cosrx One Step Original Clear Pad. Тонер у цих падах зроблений на основі кори верби (природне джерело саліцилової кислоти), і також містить бетаїн саліцилат (м’яка форма саліцилової кислоти). Ця версія особливо підходить тим, в кого шкіра негативно реагує на спирт (тонер безспиртовий). Є міні версія і повнорозмірна версія.

 

Якщо ви шукаєте тонер без кислот - звернуть увагу на Cosrx Two in One Poreless Power Liquid. Він зменшує видимість пор.

 

Сироватки (важливий етап):

 

CosRx Centella Blemish Ampule - сироватка проти висипань. Вона на 85% складається з екстракту центелли - азіатської рослини, яка попереджує майбутні висипання. Сироватка покращує захисний бар’єр, нормалізує виділення себуму і таким чином зменшує жирність шкіри. 

 

Концентровані кислоти (опціонально):

 

Тонери і лосьйони, які ми згадували вище, мають невеликий вміст кислот (0,5-1%), і їх можна використовувати кожен день. Однак у Cosrx є більш концентрований продукт  CosRx BHA Blackhead Power Liquid — у ньому 4% BHA кислот, і його можна використовувати не більше 2-3 разів на тиждень. Також у складі ніацинамід, який контролює жирність шкіри. 

 

При регулярному використанні зменшиться кількість чорних цяток, а також нових висипань. Увага: концентровані кислоти не слід наносити, якщо шкіра має серйозні висипання, щоб не спровокувати ще більше запалення. Також після використання концентрованих кислот слід уникати сонця і користуватися сонцезахисними кремами. 
 

Зволоження - креми/лосьйони (дуже важливий етап):

 

Cosrx Natural BHA skin Returning Emulsion - це емульсія, за консистенцією як лосьйон чи молочко. Вона легко зволожує, абсолютно не обтяжучи. На 70% складається з екстракту центелли, яка має протизапальну дію. А також містить 1% саліцилової кислоти, яка очищує пори.

Для тих, хто шукає зволоження без кислот - спробуйте CosRx Oil-free Ultra-moisturizing Lotion. Цей лосьйон має також легку консистенцію, не містить олій, виготовлений на основі березового соку. Зволожує і зменшує подразнення.

 

Спеціальні засоби (використовувати за потребою):

 

Cosrx Acne Pimple Master Patch - патчі проти висипань. Їх наклеюють на прищик (зазвичай на ніч). Патчі не лікують прищі, але вбирають в себе забруднення, тому з ними прищі значно швидше загоюються. Є звичайна версія і тонка версія патчів.

 

Cosrx Centella Blemish cream - крем проти висипань і слідів від них. На основі центелли, він ефективний проти прищиків, які тільки зароджуються, а також для зменшення пост-акне.

 

SPF (дуже важливий етап):

 

Cosrx Shield Fit All Green Comfort Sun SPF50+ PA++++ мінеральний сонцезахисний крем. Має комфортну текструру і матовий фініш, не залишає видимих білих слідів.