Ми працюємо! Відправки щодня по буднях з м. Львів 🇺🇦
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Професійна косметика Kaleidos

Kaleidos: яскрава ексцентрична косметика

Kaleidos (Калейдос) походить від калейдоскопа. Ця барвиста, рухома мозаїка, сформована калейдоскопом, є ідеальною аналогією для постійного розвитку краси. Без різноманітності та прогресу не було б краси, а без сміливості бути особистістю не було б різноманітності та прогресу.

ДНК Kaleidos:

  • Індивідуальність: девіз бренду — «немає авторитетів». Розробники вірять в те, що ми ніколи повинні бути обмежені уявленнями інших людей про те, як треба жити. Слідувати власним інстинктам — це розширення можливостей; саме тому бренд закликає витратити час, щоб відкрити і прийняти свій власний індивідуальний стиль.
  • Автентичність: Калейдос вірить у чесність і заохочує лише справжнє самовираження і ніколи не наслідування. Бренд дотримується цього самого стандарту і прагне бути повністю прозорими щодо своїх споживачів. З огляду на це, бренд ніколи не погоджується на щось менше, ніж найкраще, розробляючи продукцію. Замість того, щоб переконувати клієнтів, наскільки косметика чудова, продукти говорять самі за себе.
  • Ексцентричність: бренд хоче надихнути людей виходити за межі шаблонів і цінувати нескінченні форми краси. У своїй основі розробники прагнуть завжди бути відкритими і дуже творчими. Це дозволяє бренду бути постійно новаторами та вільно досліджувати яскраві, нетрадиційні можливості у всьому, що він робить.

Косметику Kaleidos купити в Україні можна в Інтернет-магазині Beauty Smart. Ви отримаєте косметику вже за 1-2 дні з моменту замовлення, немає необхідності довго чекати на доставку. Відправка здійснюється з нашого складу в м. Київ. Також ви можете забрати ваше відправлення в день замовлення зі складу Нової пошти №11 в м. Києві.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору