Pyunkang Yul (П'юнканг Юл) - це корейський бренд доглядової косметики. Він заснований на базі клініки східної медицини. Філософія - відновлення балансу шкіри без агресивного втручання. У складі багато натуральних компонентів - рослинних екстрактів, мінімальна кількість консервантів. Косметика не тестується на тваринах. Ціна відносно демократична, враховуючи якісний склад продукції.

На Beauty Smart предсавлений широкий вибір Pyunkang Yul, в тому числі семпли за 1 копійку, щоб ви могли протестувати косметику перед покупкою повного розміру. Нижче буде інформація про три основні лінійки: 1) для нормальної і комбінованої шкіри; 2) для шкіри, схильної до сухості; 3) для шкіри, схильної до жирності і акне. Крім того, про крем навколо очей, пілінг і шампунь.

Pyunkang Yul

Догляд Pyunkang Yul для нормальної і комбінованої шкіри.

1. Пінка для вмивання - Pyunkang Yul Cleansing Foam - ніжно очищує забруднення і залишки макіяжу. Не пересушує шкіру, не містить парабенів і барвників.

2. Тонік (тонер) у вигляді спрею - Pyunkang Yul Mist toner - зволожує, знімає подразнення. На 90% складається з ектракту кореня коптіса, який багатий антиоксидантами і знімає запалення. Можна також розпилювати на шкіру протягом для для додаткового зволоження.

3. Зволожуюча і балансуюча сироватка - Pyunkang Yul Moisture Serum. Одночасно зволожує і контролює жирність у Т-зоні. 

4. Зволожуючий крем - Pyunkang Yul Moisture Cream. Глибоко зволожує, не залишає жирної плівки.

5. Зволожуюча ампула - Pyunkang Yul Moisture Ampoule - гель, який наносить в самому кінці догляду, і призначений "запечатувати" вологу всередині.
 

Безкоштовні* семпли можна спробувати тут.

Догляд Pyunkang Yul для шкіри, схильної до сухості.

 

1. Пінка для вмивання - Pyunkang Yul Cleansing Foam - ніжно очищує забруднення і залишки макіяжу. Не пересушує шкіру, не містить парабенів і барвників.

2. Зволожуючий тонік-есенція - Pyunkang Yul Essence Toner - це зірковий продукт марки. Інтенсивно зволожує без відчуття липкості. Буває в об'ємі 100 і 200 мл.

3. Інтенсивний зволожуючий крем - Pyunkang Yul Nutrition cream. Позбавляє сухості і лусочок, не відчувається надмірно липким і жирним. Буває в об'ємі 9 мл і 100 мл.

4. Зволожуюча олійка - Pyunkang Yul Oil. Це суміш з 8-ми олій, живить і запобігає випаровуванню вологи. Можна використовувати самостійно, поверх крему або змішувати з кремом. Можна використовувати на кінчиках волосся або змішувати з лосьйоном для тіла.

5. Балансуючий гель - Pyunkang Yul Balancing Gel. Гель, який наноситься в самому кінці і "запечатує" вологу всередині шкіри.

Безкоштовні* семпли можна спробувати тут.
 

Догляд Pyunkang Yul для шкіри, схильної до жирності та акне.

1. Гель для вмивання - Pyunkang Yul ACNE Facial Cleanser. Ретельно очищує забруднення, при тривалому використанні очищує пори, не викликає подразнення, не пересушує.

2. Балансуючий тонік - Pyunkang Yul ACNE TONER. Зменшує жирність у Т-зоні і видимість пор. Не пересушує.

3. Зволожуючий крем-гель - Pyunkang Yul ACNE Cream. Найпопулярніший продукт в цій лінійці. Тримає під контролем жирність шкіри і запалення. Зволожує і сприє регенерації шкіри.

4. Точечний крем проти запалень - Pyunkang Yul ACNE Spot. Зменшує прищики і допомагає їм загоїтися швидше.

5. Патчі проти прищів - Pyunkang Yul Acne Spot Patch Super Thin. Гідроколоїдні патчі, всмоктують вміст прищика. Дуже тонкі, водостійкі. Запобігають потраплянню бактерів з зовнішнього середовища. Зменшують ризик появи рубців.

Безкоштовні* семпли можна спробувати тут.

Догляд за шкірою навколо очей.

1. Зволожуючий крем - Pyunkang Yul Eye Cream. Глибоко зволожує шкіру, розгладжує дрібні зморшки. 

Безкоштовний* семпл можна спробувати тут.

Пілінг-скатка (дял відлущення старих клітин).

1. Пілінг-скатка - Pyunkang Yul Peeling Gel. Робить поверхню шкіру гладкою, позбавляє лусочок і сірого кольору шкіри. Використовувати 1-2 рази на тиждень.

Шампунь.

1. М'який шампунь - Pyunkang yul shampoo. Підходить для всіх типів волосся, делікатно очищує. Якщо розподілити шампунь по всій довжині волосся і залишити на 2-3 хвилини, то можна обійтися без кондиціонера - волосся буде легко розчісуватися.

Безкоштовний* семпл можна спробувати тут
Якщо ви бажаєте придбати декілька семплів, це можна зробити тут. 

*Під "безкоштовним" семплом мається на увазі можливість придбати його за 1 (одну) копійку. До одного замовлення можна додати один семпл. Мінімальна сума замовлення 300 грн.