Палетки тіней Colourpop: переваги та недоліки.

Колорпоп сьогодні один із найпопулярніших косметичних брендів у світі. Особливою любов'ю користуються саме їх тіні. Дівчата в Україні (ті, хто дивиться Youtube) також добре знають цей бренд, але ще не всі пробували. Рекомендуємо перед покупкою прочитати про позитивні та негативні якості тіней Колорпоп, аби зробити усвідомлений вибір.

Плюси палеток Colourpop:

  1. Найкраще на ринку співвідношення ціни і якості. Вартість палеток на 9 кольорів стартує від 475 грн., тобто одна тінь виходить трохи більше 50 грн. Тіні мас-маркету, що мають таку ж чи вищу ціну, суттєво програють по всіх параметрах: гірша пігментація, скатуються, убогий вибір відтінків.
  2. Величезний вибір палеток: більше 20 — нейтральні і яскраві, монохромні та кольорові, маленькі й великі — можна підібрати на будь-який смак.
  3. Пігментація. Тіні Колорпоп гарно передають колір: з першого нанесення на повіці він близький до кольору в палеткці, без нашаровування.
  4. Легкість використання. Тіні легко і швидко розтушовуються, добре тримаються. Кольори в палетках добре поєднуються між собою. Ось написала наша клієнтка про палетку Give It To Me Straight:
    «Це така бомба, я думала я фарбуватися не вмію, але з цим тінями неможливо погано намалюватися».
  5. Різноманіття фінішів: матові, металіки, гліттери та кремово-пудрові (super-shock).
  6. Незмінно гарна якість від палетки до палетки. У Colourpop немає провальних палеток, чим грішать деякі люксові бренди. Трапляється, що один чи два відтінки не дуже вдалі, але в цілому палетки класні, і немає такого, що одна палетка супер, а наступна фу.
  7. Актуальні модні кольори та яскраві колаборації. Дісней, Сейлор Мун, Маленький Йода, партнерства з відомими блогерами (наприклад, Кетлін Лайтс). Тут вас порадують не просто тіні, а й тематика, пов'язана з улюбленим героєм.

Мінуси тіней Колорпоп

  1. Не слід очікувати на розкішне пакування. Більшість палеток (крім колаборацій), мають базові упаковки. Для 9-ток це пластикові упаковки (менш зручні, але тіні в них дешевші) чи картонні.
  2. Рефіли тіней виглядають дуже просто. На них ви не знайдете красивих тиснень, які трапляються у люксових; інколи поверхня може бути не ідеально гладка. 
  3. Окремі металіки та гліттери можуть трохи осипатися, якщо їх наносити на "голу повіку" (без липкої бази). 
  4. Немає єдиної простої палетки для початківця. Це такої, щоб у ній нічого зайвого і побюджетніше, але був і світлий матовий, і холодний для розтушування, і коричневий для затемнення, і щоб сяючі тіні були не занадто шимерні. Більш-менш під цей опис підходять Going Coconuts, Nude Mood, That's Taupe i Give It To Me Straight.

Як бачите, плюсів явно більше, ніж мінусів. Тому якщо ви:

  • в пошуку класних тіней не за всі гроші світу;
  • основним критерієм вбачаєте якість, а не люксовість;
  • тільки хочете почати фарбуватись тінями або
  • вже успішно робите макіяжі собі чи клієнтам і бажаєте розширити свою колекцію;
  • хочете підняти собі настрій приємною покупкою —

у всіх цих випадках варто спробувати тіні Колорпоп!