Кількість
|
Вартість
|
||
|
Навіщо потрібен олівець для очей?
- універсальний продукт для більш виразного погляду;
- додати глибини у ваш макіяж;
- намалювати стрілку;
- в якості бази під смокі айз.
Які бувають олівці для очей?
- тверді, для наведення чіткого контуру;
- м’які, вони легко тушуються та працюють базою під вечірні макіяжі;
- каял, слугує для підведення слизової оболонки повік, його текстура дуже кремова, майже волога.
Кожний вид олівчика має своє призначення. А от каял – багатофункціональний. Наприклад, Charlotte Tilbury Rock'n'Kohl iconic liquid eye pencil у відтінку Bedroom Black, який можна придбати у нашому магазині і застосовувати для стрілок, для контурної промальовки, як основу під темні кольори, через його стійкість та насичений колір.
Які олівці тримаються краще?
Водостійкий олівець для очей має тривалішу стійкість та не змазується при контакті з водою. Такий продукт слід змивати спеціальним засобом для водостійкої косметики. В асортименті нашого магазину є саме такий олівчик: Glossier Colourslide в чорно-коричневому відтінку, який тримається 12 годин на повіці та до 8 годин на слизовій оболонці.
Як використовувати білий олівець для очей?
Білий колір використовують для візуального збільшення очей. Для цього його наносять на слизову повіку та у внутрішні куточки ока. Білий каял також застосовують в якості бази під яскраві кольори тіней, для того щоб зробити їх насиченими. На нашому сайті у наявності є такий засіб як Zoeva Graphic Eyes+ у відтінку The Truth, із сяючим ефектом, що значно освіжить ваш погляд.
Як підібрати кольоровий олівець для очей?
Сьогодні вже немає обов’язкових правил який колір потрібно використовувати, адже макіяж це прояв творчості. Але якщо виникли сумніви, то скористайтеся підказками за забарвленням волосся:
- темне: синій, сірий, чорний, сіро-коричневий;
- світле: зелений, блакитний, пастельні кольори;
- руде: насичений зелений, теплий синій та коричневі відтінки.
А також можна проекспериментувати та обрати за кольором очей:
- зелені: фіолетовий, бронзовий; карі: темно синій, золотий;
- сірі: бордовий, червоний, синій;
- блакитні: зелений; сріблястий.
Слід пам’ятати, що чорний, коричневий та білий – універсальні відтінки, які підходять усім кольоротипам. Обираючи олівець для очей, ціна не завжди має вирішальне значення. Так, є відносно бюджетна серія Colourpop Crème Gel Liner з яскравими та нейтральними кольорами й гарним співвідношенням якості та вартості.
Як малювати очі олівцем?
Стрілка олівцем:
- загостріть продукт перед нанесенням; промалюйте простір між віями, аби не було прогалин та дивлячись перед собою намалюйте хвостики стрілок;
- щоб стрілка вийшла загостреною, прикладіть олівчик до куточка ока та зробіть різкий рух у напрямку до скроні;
- наведіть контур уздовж вій та з’єднайте з хвостиком;
- а для більш гострої стрілки, можна використати плоский пензель із консилером та «підтерти» кінчик стрілки знизу у напрямку скроні.
Кругова промальовка:
- оберіть м’який та стійкий олівчик;
- окресліть очі вздовж вій зверху та знизу;
- пензлем-бочонком розтушуйте засіб по всьому контуру;
- щоб образ виглядав завершеним, легкими рухами додайте коричневих, фіолетових, бронзових чи на ваш смак тіней по лінії олівця;
- нанесіть світлий відтінок у внутрішній куточок та профарбуйте вії чорною тушшю.
В Інтернет-магазині косметики Beauty Smart Ви можете купити олівець для очей в Києві день в день, самостійно забравши його з відділення Нової пошти №11 (м. Деміївська). Також ми здійснюємо доставку по всій Україні (адресно та до відділення). Наші консультанти будуть раді підібрати для вас найкращий олівець для очей — звертайтеся за номерами, вказаними на сайті, або ж пишіть нам у месенджери чи Інстаграм дірект. Ми стараємося підбирати олівці для очей з високим рейтингом та найкращим складом. При пошуку хорошого олівця для очей відгуки мають чимале значення: ознайомитися з ними можна на нашому сайті, це суттєво полегшить вибір продукту.