Нейтральні палетки тіней у холодній гамі стають все більш популярні. Протягом довгого часу бренди (і люксові, і бюджетні) випускали в основному тіні в теплій гамі, і знайти хорошу холодну палетку було непросто.

Тому дуже круто, що в американського бренду Colourpop є аж 4 варіанти холодних нейтральних палеток, з якими можна зробити і красиві денні макіяжі, і вечірні смокі.

1. Colourpop That's Taupe.

Розкішні таупові відтінки, пігментовані матові і фантастичні сяючі металіки. Одна з найкращих і найпопулярніших палеток Colourpop. Ціна 550 грн.

2. Colourpop Blowin' Smoke.

Раніше ця палетка мала назву Smoke Show. Класична смокі-палетка, незамінна, якщо ви бажаєте освоїти цей вид макіяжу без надмірних витрат. Ціна 550 грн..

3. Colourpop Of Quartz.

Одна з новинок Колорпоп. Відтінки більш насичені, ніж у That's Taupe, але не такі темні, як у Blowin' Smoke. Ціна 550 грн.

4. Colourpop Head Capricorn In Charge.

Базова палетка на 4 відтінки, 2 сяючих і 2 матових. Можна зробити денний та вечірній макіяж. Компактну палетку зручно брати з собою. Ціна 315 грн.

Нейтральні холодні відтінки тіней добре виглядають на різних типах зовнішності, особливо на дівчатах зі світлою шкікрою та голубими очима.