The Elements – це новий бренд доглядової косметики з Великобританії. Продукт, який найбільше привертає увагу, це чорний пілінг.

В мене комбінована шкіра, схильна до жирності в Т-зоні, і цей пілінг мені сподобався.

Згідно інструкції його потрібно наносити всього на 1-2 хвилини, після цього змити. Цей пілінг не викликав пощипувань, хочав мене трохи чутлива шкіра. 

На мою думку, склад цього пілінгу добре продуманий для потреб жирної та комбі шкіри. Так, у складі помірна кількість AHA кислот (3.3%) цього достатньо, аби делікатно відлущувати старі клітини шкіри, але не так багато, щоб викликати подразнення. Також у складі 0.75% саліцилової кислоти, яка сприяє очищенню пор. Активоване вугілля також сприяє очищенню шкіри, крім того, воно дає пілінгу чорний колір і добре видно, де ви наносили його, а де ні: відповідно, його легко змивати. На другому місці в списку інгредієнтів – алое – яке пом'якшує та заспокоює подразнення від кислот.

 

Після використання шкіра була гладка на дотик; почервонінь чи інших проблем пілінг не спровокував. Я використовувала його 4 рази протягом двох тижнів і буду рада користуватись ним далі.

Якщо у вас жирна чи комбінована шкіра, схильна до чорних цяток, і якщо ви шукаєте засіб з помірною кількістю кислот, думаю, цей пілінг вам сподобаєтсься. Купити The Elements ABC Exfoliating Peel можна в нас на сайті, відправка здійснюється щодня по буднях.

Якщо ви шукаєте інтенсивніший пілінг з високим вмістом кислот, спробуйте Skin1004 Zombie Beauty Bloody Peel (17% кислоти).

Марта, Beauty Smart