Що таке гідрофільна олійка:

Суміш олії та компоненту, що очищує шкіру. Використовується як перший етап очищення шкіри від макіяжу, SPF та забруднень.

 

Що таке гідрофільний бальзам?

Те саме, тільки в твердійшій формі.

 

Що краще: бальзам чи олійка?

Без різниці. Питання лише, що суб’єктивно вам більше подобається. Наприклад, олійки часто упаковані в банки з помпами, тому ними користуватися швидко. Плюси бальзамів — не витікають і не розтікаються, їх зручно брати з собою в дорогу.

 

Чи вмиватися другий раз після гідрофільної олії?

В 99% так, оскільки на шкірі можуть залишатися її сліди. Виробник Banila Co заявляє, що його гідрофільні бальзами можна не змивати. 

 

Навіщо мені гідрофільна олійка, якщо є пінка для вмивання?

Гідрофільна олія краще розчиняє жир, ніж пінка чи гель для вмивання на водній основі. Якщо ви користуєтесь косметикою, сонцезахисним кремом (особливо водостійким), то пінка може очистити не все. Якщо змивати макіяж просто пінкою, її потрібно тримати на обличчі довше і більше терти (може викликати подразнення і сухість).

 

Якщо ви не користуєтесь декоративною косметикою і SPF (останнє ми не рекомендуємо), то гідрофільна олійка не є для вас необхідністю.

 

Що краще: гідрофільна олійка чи міцелярна вода?

Це питання особистих вподобань. Велика перевага гідрофільної олії — вона наноситься просто руками, не потрібні ватні диски (плюс для гаманця і для екології). Якщо вам більш до вподоби міцелярна вода, гарний варіант для чутливої шкіри є у Pyunkang Yul.

Як наносити гідрофільну олійку?

Сухими руками масажувати по сухому обличчі мінімум 30 секунд, поки макіяж не розчиниться. Пізніше додати трохи води, перетворити в емульсію. Після цього змити водою.

 

Як наносити гідрофільний бальзам?

Так само, тільки перед цим розтерти в руках, від температури тіла він перетвориться в олійку.

 

Чи можна наносити гідрофільну олійку на мокре обличчя?

Ні, це буде неефективно.

 

Чи можна тримати гідрофільну олійку в душі?

Ні, це погана ідея, оскільки в баночку може потрапити вода і зіпсувати продукт. Гідрофільний бальзам старайтеся діставати лопаточкою, що йде в комплекті, не діставайте мокрими руками.

 

Чи потрібно використовувати гідрофільну олійку зранку?

Ні, вона призначена суто як перший етап вечірнього очищення.

 

Чи можна змивати косметику з очей гідрофільною олією?

Так, єдине, що деякі олії можуть не достатньо добре змивати водостійку туш; бувають такі, які при попадання в око ніби «замилюють» його. З нашого досвіду один із найкращих гідрофільних бальзамів для зняття макіяжу з очей це Heimish.

Чи залежить вибір гідрофільної олії від типу шкіри?

Більшість призначена для всії типів шкіри. Втім, для жирної шкіри краще обирати легкі текстури, а для сухої живильні. Більш детально про це нижче.

 

Чи можна використовувати гідрофільну олію на жирній шкірі?

Так, це цілком окей, вона дуже добре розчиняє жир. Краще обирати легкі текстури, які повністю змиваюься і не залишають після себе жирної плівки. Наприклад: Innisfree Green Tea.

Чи гідрофільна олія забиває пори?

Ні, не забиває. Пори забиваються через надмірну кількість шкірного сала, змішаного з брудом та старими клітами шкіри. Належне очищення та ексфоліація (відлущення) зменшують кількість чорних цяток і роблять шкіру гладкою.

 

Чи підходить гідрофільна олія для чутливої шкіри.

Як правило, підходить, крім випадків індивідуальної непереносимості. Спробуйте олійки від Pyunkang Yul або Cosrx з центеллою, котра додатково заспокоює шкіру.

Чи підходить гідрофільна олія для сухої шкіри?

Так, у бренду Banila Co. є навіть бальзам, спеціально призначений для сухої шкіри. Також для сухої шкіри добре підійде бальзам Q+A.

Гідрофільні олійки роблять тільки в Кореї?

Ні, роблять також в США, Японії, Україні та інших країнах. Корейські гідрофільні олії найбільш оптимальні за співвношенням ціна та якість.

 

Гідрофільна олія це те саме що гідрофільне масло?

Так, російською це звучить «гидрофильное масло», а українською «олійка».

 

Яку гідрофільну олійку можна купити в Києві у вашому магазині?

У Beauty Smart представлено близько 10 різних гідрофільних олій, всі можна знайти ТУТ. Найпопулярніший засіб, який часто обирають для комбінованої шкіри, гідрофільний бальзам Heimish.