Не єдиним SPF, або чи варто спробувати гідрофільну олію для зняття макіяжу Beauty of Joseon Ginseng Cleansing Oil?

Корейський бренд Beauty of Joseon найбільш відомий своїм хітовим сонцезахисним кремом. Втім, мало хто знає, що ця компанія на ринку вже 5 років і має багато крутих продуктів, один із яких – гідрофільна олія.

Особисто для мене важливим при виборі олії для демакіяжу є два критерії: 1) як добре вона очищує макіяж; i 2) як вона емульгується (тобто як легко змивається водою). Цей засіб відповідає обом цим критеріям.

Гідрофільна олія без проблем справляється з макіяжем, в тому числі успішно розчиняє туш і підводку. Вона легко змиває BB крем, рум'яна та іншу декоративну косметику. Використовується так само, як всі подібні засоби: слід наносити сухими руками на сухе обличчя, масажувати; після цього додати трішки води і врешті змити. 

Текстура олії не занадто рідка: для мене це плюс, оскільки я не люблю, коли олія розтікається по руках, як вода. Також я не люблю, коли засоби для макіяжу залишають після себе жирну плівку. З цією олією таких проблем немає, вона добре емульгується і легко змивається.

Гідрофільна олія не має ароматизаторів, але вона має легкий запах інгредієнтів (скоріше за все – соєвої олії, якої 50% у складі). Для мене це не критично, однак якщо вам таке не до вподоби, краще обрати гідрофільний бальзам Beauty of Joseon, тому що в ньому я не вловлюю жодного аромату.

Цей продукт має красивий і функціональний дизайн, досить мінімалістичний, що мені подобається. Гарний об'єм 210 мл; використовується досить економно, хоча, звичайно, це буде залежати від інтенсивності ваших щоденних макіяжів.

Beauty of Joseon те тестується свою продукцію на тваринах. Ціна на їхній догляд адекватна.

З огляду на все це, я рекомендую купити гідрофільну олію Beauty of Joseon, якщо ви користуєтесь декоративною косметикою і якщо ви бажаєте спробувати щось нове із сучасного корейського догляду.

Марта, Beauty Smart