Кінець драми: ефективність цього SPF доведена!

Останнім часом корейські сонцезахисні креми оповиті драмою, що не вщухає. Почалося все з того, коли один відомий сонцезахисний засіб, що був заявлених як SPF50+, на ділі виявився SPF19.

Це дуже прикро, оскільки Корея знаходиться попереду всього світу в розробках сучасних сонцезахисних фільтрів, які не лише дієві, але й косметично елегантні. Більшість корейських SPF носибельні далеко за межами пляжу і використовувати їх можна без жодного дискомфорту.

Погано, що такі негативні відкриття кидають тінь на всі корейські SPF на ринку. Однак навіть в такій критичній ситуації є плюси: відповідальні виробники або вдосконалюють свої засоби, щоб вони відповідали заявленому стандарту, або додатково тестують свою продукцію, щоб запевнитись в її ефективності.

Недавно результатами незалежних тестів поділився бренд Cosrx. Дослідження проводились корейською і польською лабораторіями щодо сонцезахисного крему з алое. Бренд розмістив цю інформацію на своєму веб-сайті.

Дослідження Корейського дерматологічнго дослідного інституту показало SPF 54.5, дані польської лабораторії Гамільтона SPF 52.2. Тобто реальний SPF сонцезахисного крему Cosrx є вищим 50 і відповідає заявленому на упаковці SPF50+.

Це чудова новина, яка підтверджує, що сонцезахисний крем можна використовувати з впевненістю в його ефективності.

 CosRx Aloe Soothing Sun Cream SPF 50 це один з найпопулярніших сонцезахисних кремів. Містить комбіновані фільтри. Він сформульований таким чином, що його текстура легка, як у звичайного денного крему, при цьому він не залишає білих слідів. Крем швидко вбирається шкірою і не відчувається жирним. Його можна використовувати цілий рік: як в холодну погоду, так і спекотну. Він легко зволожує і найкраще підходить для комбінованої шкіри. 

В крему є аромат, але він дуже легкий і ненав'язливий. Засіб не заявлений, як водостійкий, це слід враховувати, якщо ви плануєте відпочивати біля води або активно займаєтесь спортом на відкритому повітрі.

Регулярне використання сонцезахисного крему це найкраща інвестиція у молодість шкіри. Більш ефективна, ніж дорогі антиейдж креми. Захист від сонця зменшує ряд проблем у зрілому віці, як от зморшки чи пігментанція. Важливо підібрати такий SPF, який вам буде комфортно використовувати кожен день, тобто вас повинна влаштовувати і ціна, і ефективність, і косметична привабливість засобу. Можливо, SPF від Cosrx з алое стане саме таким засобом для вас. 

***

Читайте також:

Як вибрати крем з SPF – просто, доступно і без реклами

Чому SPF у тональному кремі не захищає від сонця достатньо? 

Найкращий сонцезахисний крем для обличчя: як вибрати?