У британського бренду Q+A нещодавно вийшов новий продукт: сироватка з вітаміном С для сяяння шкіри. Вітамін С є корисним не лише для нашого організму в цілому, але й для шкіри. Не дивно, що його часто використовують у косметиці. 

Функції вітаміну С:

  • зменшує ознаки старіння шкіри: пігментні плями, дрібні змошки; 
  • захищає від втрати вологи та руйнування колагену;
  • робить шкіру більш сяючою;
  • потужний антиоксидант, що захищає шкіру від негативного впливу навколишнього середовища та вільних радикалів, котрі провокують окисний стрес.

В косметиці використовують або чистий вітамін С (аскорбінову кислоту), або його похідні. Чистий вважається більш ефективним, але складним у формулюванні. Так, під дією сонця, води, повітня він окисляється і втрачає свою силу.

Який вітамін С використовує бренд Q+A?

У Q+A Vitamin C Brightening Serum використовується чистий вітамін С у спеціальні "оболонці", яка забезпечує його стабільність. Це так званий "інкапсульований" вітамін С, оточений часточками вулканічного грунту. У такому формулюванні вітамін С не окислюється та зберігає свої корисні властивості для шкіри.

Крім того, у складі сироватки гіалуронова кислота (притягує вологу) та сквалан (пом'якшує та зволожує шкіру, не дозволяє волозі випароуватися). Сквалан це легка олійка, котра походить з оливкової олії. Некомедогенний (не викликає прищі) та підходить для всіх типів шкіри.

Який ефект від сироватки?

Сироватка має текстуру легкого крему, тому дуже добре зволожує. Якщо у вас комбінована шкіра, ви можете не використовувати окремий зволожуючий крем. 

Одразу після використання шкіра стає гладкою на дотик та злегка сяючою (враховуйте це, якщо у вас дуже жирна шкіра).

При регулярному використанні вирівнюється тон, дрібні зморщечки стають менш помітними.

 

Дізнатися більше про сироватку з вітаміном С можна ТУТ. Є спеціальна пропозиція при покупці сироватки разом зі зволожуючим пептидним гелем під очі.