Спреї можна використовувати багатьма способами: після вмивання, протягом дня, а також після макіяжу (аби кремові та пудрові продукти виглядали більш гармонійно без ефекту пирога). ☀️ Влітку багато дівчат носять спрей в сумочці чи тримають на робочому столі, аби освіжити та зволожити шкіру.

Влітку повітря тепле і, як правило, порівняно вологе. 🌵 Взимку через опалення повітря дуже сухе. Коли ви наносите спрей в дуже сухому приміщенні, де включені батареї, ви відчуваєте приємний ефект тільки в момент нанесення. Пізніше спрей швидко випаровується і обличчя ще більше стягнуте.

Багато зволожуючих спреїв містять в собі гіалуронову кислоту.💧Гіалуронова кислота притягує до себе вологу і може утримувати її в шкірі, зокрема, коли поверх шкіри нанесений крем або коли в повітрі висока вологість. Проте коли в повітрі вологость низька, гіалуронка навпаки витягує вологу з більш глибоких шарів шкіри (має місце трансепідермальна втрата води).

👂Отже, як правильно наносити спрей взимку?

Найкраще — наносити такий спрей одразу після вмивання і тоді на вологе обличчя наносити сироватку.❗️Після цього сироватку обов‘язково закріпляти кремом або олійкою (аби не було втрати води, про що ми вже говорили). До речі, олійки не рекомендується використовувати в ранковому догляді, але це вже тема для іншої статті.

Наскільки важливий спрей?

Використання спрею не є обов‘язковим етапом догляду. Втім, якщо підходити розумно, він буде корисним. В кожному разі, якщо ви користуєтесь сироватками, їх краще наносити на вологе обличчя.

Чим особливий спрей від британського бренду Q+A? 

Містить гіалуронову кислоту та гліцерин (притягують воду), а також алое та пантенол для пом‘якшення шкіри. Має великий об'єм 100 мл.🏷Ціна 278 грн. Замовити можна ТУТ. В комлекті зі сироваткою додаткова економія.