1️⃣Акне — складна тема, і на жаль, немає одного чарівного інгредієнта, єдиного супер-крему, який би підходив усім і поборов висипання моментально.

2️⃣Шкіра у всіх різна, тому часто результати досягаються методом проб і помилок.

3️⃣Ці слайди не являють собою консультацію лікаря чи косметолога. Їхня ціль — допомогти краще зрозуміти, що чекати від різних інгредієнтів і дати більше інформації для обдуманих покупок.


➡️Найпопулярніші інгредієнти проти акне це саліцилова кислота, бензоїл пероксид та ретиноїди (в порядку від делікатнішого до жорсткішого).❤️Саліцилова кислота найкраще допомагає при чорних цятках і дрібних прищиках. Її можна знайти в різних концентраціяї у гелі для вмивання (0.5%), щоденному тонері (1%) та більш концентрованій есенції (4%).💙Бензоїл пероксид допомагає при більш виражених прищах. Якщо прищі з'являються перед місячними (наприклад, в зоні підборіддя), за 7 днів перед ви можете використовувати 2.5% крем: він знищує бактерії, що викликають акне (і в день Х прищі можуть не з'явитись зовсім).


Бензоїл пероксид можна знайти в різних концентраціяї у пінках для вмивання Panoxyl: 4% та 10%, а також у кремах Oxy 2.5% і точечному Zapzyt 10%.

🖤Ретиноїди (наприклад, адапален) вважаються золотим стандартом у боротьбі з акне (додаткова перевага — борються зі зморшками). Однак вони найбільше подразнюють шкіру. У нас на сайті можна купити популярний засіб Differin з адапаленом (це тип ретиноїдів).✅Якщо ви тільки починаєте включати ці інгредієнти в догляд, почніть з чогось одного. Less is more (менше — краще).

✅Якщо вам підходить якийсь інгредієнт, ви не мусите його включати у всі етапи догляду. Наприклад, не потрібно вмиватись пінкою з бензоїл пероксидом і тоді наносити ще крем з бензоїл пероксидом.

✅Навіть якщо у вас жирна шкіра, її все одно потрібно зволожувати. Пересушена шкіра, парадоксально, може виробляти ще більше жиру, щоб надолужити. Обирайте креми з легкою текстурою.

✅Найважливіше, якщо у вас виражене акне, найкраще звернутися до дерматолога, який призначить комплексне лікування, оскільки самих лише косметичних засобів може бути недостатньо.