Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream – це легкий зволожуючий крем, який входить в лінійку Pyunkang Yul Calming, котра призначена для чутливої шкіри.

 

 

Я вирішила спробувати цей крем, бо до його складу входить центелла, – це популярна корейська рослина, що зменшує подразнення і має протизапальну дію. Покупки засобів з центеллою для мене, як правило, вдалі, оскільки моя шкіра комбінована, з поодинокими висипаннями, схильна до почервонінь. 

Крем має легку, майже гелеву текстуру і швидко поглинається. Він ніжно зволожує і заспокоює шкіру, не викликає прищі; в цілому це хороший базовий крем для підтримання шкіри в гарному стані.  Мені цей крем підходить в різні сезони (єдине, на дуже холодну погоду я обираю більш живильні текстури).

Мені подобається, що в складі цього крему є кераміди: це добрі інгредієнти для зміцнення захисного бар'єру. Для мене це важливо, оскільки я використовую в догляді різні активни і часто тестую нову косметику, що інколи подразнює шкіру.


Якщо ваша шкіра схильна до сухості, краще взяти додатково живильний крем Calming Moisture Repair Balm з цієї серії, який має більш густу текстуру (порівння двох текстур на фото нижче); його можна використовувати ввечері на все обличчя або на сухі ділянки.

Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream купити варто в тому разі, якщо у вас жирна або комбінована шкіра, є схильність до почервонінь і ви шукаєте якісний догляд за розумну ціну.

Марта, Beauty Smart