Skin1004 – це один із тих брендів, які зараз надзвичайно стрімко розиваються в Кореї. На даний момент їхній найпопулярніший продукт – це сироватка (ампула) зі 100% екстрактом центелли. Оскільки я люблю центеллу, сироватка має гарні відгуки і коштує недорого – я була дуже заінтригована і спробувала цей засіб як тільки він з'явився у нас в Beauty Smart.

Короткий огляд Skin1004 Madagascar Centella Ampoule

Сироватка красиво упакована: на картонній коробочці намальовані гори Мадагаскару (звідки походить центелла), а сам продукт міститься в мінімалістичний прозорій упаковці з піпеткою.

Сама сироватка (або ампула) – це концентрований екстракт центелли. Вона зволожує, пом'якшує та заспокоює шкіру. Можна використовувати для всіх типів шкіри, в тому числі для чутливої. Текстура сироватки легка, вони швидко поглинається і не залишає липкості. Для інтенсивнішого зволоження можна наносити її у 2-3 шари. 

Продукт має легко кислий pH (4.5-6), не викликає подразнення та прищі, не забиває пори. Можна поєднувати з іншими сироватками з активними інгредієнтами (вітаміном С, ретиолом тощо). 

Ключові інгредієнти ампули Skin 1004

Skin1004 використовує центеллу, яка росте в горах Мадагаскару на висоті 700 метрів у екологічно чистих умовах. Після того, як рослини збирають, їх сушать, і тоді отримують екстракт. Це означає, що в готовий екстракт з сушеної рослини входять ті речовини, які є максимально корисними для шкіри.

На упаковці виробник зазначає лише один інгредієнт – 100% екстракт центелли. За корейським законодавством не обов'язково вказувати допоміжні інгредієнти, які забезпечують стабільність та функціональність екстракту. Але, звичайно, такі допоміжні інгредієнти є, і повний склад виглядає так:

"Centella Asiatica Extract, Water, Glycerin, Cellulose, 1,2-Hexanediol, Xanthan Gum, Butylene Glycol, Ethylhexylglycerin"

Таким чином ця концентрована сироватка має стабільну формулу і ви можете сміливо і безпечно використовувати її протягом всього строку придатності.

Мій досвід використання сироватки Centella 1004

Сироватка дуже легка і приємна у використанні: вона швидко поглинається і не липне, легко зволожує і пом'якшує. Моя шкіра схильна до почервонінь; я не можу сказати, що сироватка сама по собі прибирає цю проблему, але в комплескному догляді працює добре.

Найменшої баночки 30 мл вистачає приблизно на 2 місяці, якщо використовувати вранці та ввечері. Такий розмір є оптимальним для знайомства з продуктом; якщо все підходить – можна брати більший об'єм (50 чи 100 мл). Купити сироватку Centella 1004 можна ТУТ.

Мені сподобалась ця класична сироватка Skin1004, тепер я чекаю поставку інших видів (їх всього чотири). Наступною буду пробувати у рожевій упаковці, де крім центелли є інгредієнти, які очищують пори, а також пептиди, які борються зі зморшками; пізніше поділюся відгуком.

Марта, Beauty Smart