2022 рік видався складним, тому в цьому сезоні ми будемо рекомендувати в основному недорогу та середнього сегменту косметику. Це класний догляд і декоративка, які сподобаються, і при цьому покупка яких не зробить дірку в бюджеті.

1. Тінти для губ rom&nd

Чудові за якістю, хітові продукти цього року. Багато класних відтінків і різні фініші: матовий, пігментований глянцевий, напівпрозорий сяючий. Ціна 300 грн.

2. Сироватка з центеллою Skin1004

Skin1004 — дуже популярний бренд в цьому році, і їхній зірковий продукт — це високо концентрована сироватка з центеллою для чутливої шкіри. Ціна 300 грн. (30 мл) або 550 грн. (55 мл).

3. Кушони Missha

Мають гарне покриття і гармонійно виглядають на шкірі. Бюджетні і класні. Ціна 320 грн.

4. Гідрофільний бальзам Heimish з мандарином

Це новинка 2022 року, дуже ефективно очищує макіяж і має приємний мандариново-трав‘янистий аромат. Ціна 620 грн./120 мл.

5. Сонцезахисний крем Beauty of Joseon

Надзвичайно популярний продукт в цьому році і найпопулярніший SPF. Ціна 470 грн.

6. Крем під очі Pyunkang Yul

Гарно зволожує шкіру і розгладжує дрібні зморшки. Красиве пакування. Ціна 720 грн.

7. Маска для губ Cosrx

Зволожує та живить шкіру, містять кераміди, бджолиний віск та комплекс олій. Ціна 550 грн.

8. Маски Mary&May

Три види на вибір: з центеллою, лимоном і ніацинамідом, з трояндою. Гарно доглядають за шкірою і естетично упаковані. Ціна 755 грн.

9. Косметика Rare Beauty

Зараз дуже популярний бренд у США та Західній Європі. Оберіть пудру, помаду або – найкраще – рум'яна: у рідкій чи кремовій версії.

10. Палетка Colourpop Back to Hogwarts 

Багато красивих відтінків і фінішів. Тіні добре пігментовані та легко розтушовуються. Ідеальний подарунок для фанатів Гаррі Поттера. Ціна 1595 грн.