Засоби з серії Some By Mi Miracle позиціонуються як догляд для проблемної шкіри; втім, вони можуть добре підійти для жирної та комбінованої шкіри, що схильна до періодичних висипань. Якщо ваша шкіра така – ця стаття буде для вас цікавою.

В травні та червні цього року я користувалась тонером Some By Mi Miracle і він мені сподобався. Тому коли у бренду вийшли пади, я захотіла спробувати їх і порівняти з тонером. 

Декілька слів про мою шкіру: вона не є дуже проблемна, але комбінована з жирною Т-зоною, час від часу бувають висипання. На щоках шкіра трохи суха, бувають почервоніння. Мої очікування від такого роду продуктів – тримати висипання під контролем, додатково очищувати і при цьому не подразнювати шкіру. 

Огляд Some By Mi AHA.BHA.PHA 30 Days Miracle Toner

За період використання тонера в мене майже не з'являлись нові висипання, обличчя було гладким. Для мене це добрий результат; з ним шкіра була в досить гарному стані (не бездоганна, але в принципі я такого і не очікувала попри гучну назву "miracle"). Засобу вистачило майже на два місяці активного використання вранці та ввечері. Мені сподобалось, що цей тонер зовсім не сушить шкіру, не стягує і навіть трішки зволожує, залишає натуральний фініш.

До складу тонера входять AHA/BHA/PHA кислоти в малих концентраціях, 1% чайного дерева, що має протизапальний ефект і 2% ніацианаміду, який повинен контролювати жирність в Т-зоні. Мені складно оцінити, чи дійсно цей тонер контролював жирність; як правило, для цих цілей я просто використовую пудру в Т-зоні. Сподобалося, що в складі немає спирту і є багато рослинних екстрактів.

В цьому тонері маленький вміст саліцилової кислоти, тому якщо вас дуже турбують чорні цятки, я би рекомендувала, крім нього, використовувати кілька разів на тиждень більш конценровані засоби з саліциловою кислотою, наприклад, CosRx BHA Blackhead Power Liquid.

Огляд Somy By Mi AHA BHA PHA 30 Days Miracle Truecica Clear Pad

Коли я починала користуватися падами, я спершу подумала, що в них буде ідентичний з тонером склад, але виявилось, це не зовсім так. Наприклад, якщо в тонері на першому місці серед інгредієнтів вода, то у падах –– 85% екстракту кори білої верби. Вважається, що кора білої верби є натуральною альтернативою саліцилової кислоти (втім, з цього приводу ще бракує наукових досліджень). Однак є дані, що ця кора містить багато антиоксидантів, пом'якшує шкіру і навіть має антиейдж ефект. Тому, мені здається набагато краще, що основним інгредієнтах є саме екстракт кори білої верби, а не просто вода. 

Порівняно з тонером, у падах трішки більше саліцилової кислоти, а точніше її  м'якої форми – бетаїн саліцилату (0.5%). Таким чином пади повинні бути ефективніші в боротьбі з чорними цятками, ніж тонер. У складі падів немає ніацинаміду і вдвоє менше чайного дерева. І в тонері, і в падах у складі є центелла. Обидва продукти мають подібний аромат (мікс чайного дерева і м'ятної олії).

Я користуюся падами 2 тижні, поки політ нормальний, нових висипань чи подразнень немає. 

Що краще купити: тонер чи пади?

Особисто мені по ефекту подобаються і тонер, і пади. Я вважаю, що більш вигідно купувати тонер, оскільки в ньому 150 мл рідини і його вистачає майже на 2 місяці, а в падах 70 дисків (125 мл рідини); тонера вистачає десь на 2 тижні довше, а якщо користуватись економно, то і більше. Користуючись тонером ви самі можете контролювати, наскільки "мокрими" ви хочете мати ватні диски, і вам не потрібно хвилюватися, що вони можуть висохнути в коробочці. 

З іншого боку, якщо у вас немає багато часу на ранкову/вечірню рутину, або ви дуже втомлені, то заздалегідь підготовлені пади – гарна річ; вони збільшують шанс того, що ви використаєте цей додатковий етап догляду. Також пади мають особливу поверхню: більш рельєфну з одного боку – для Т-зони, та гладку з іншого боку – для решти обличчя (такого, звісно, немає у звичайних ватних дисках).

Якщо у вас жирна/комбі/проблемна шкіра, рекомендують придивитись до всієї лінійки Miracle, і зокрема до тонера або до падів. Купити косметику Some By Mi можна тут.

Марта, Beauty Smart