Geek&Gorgeous – це європейський бренд доглядової косметики, що використовує інгредієнти, ефективність яких науково доведена. В лінійці представлені чудові засоби, призначені для базового догляду (очищення, зволоження), а також для для вирішення різних проблем шкіри (акне, почервоніння, пігментація, зморшки).

Косметика Geek&Gorgeous не тестується на тваринах і має дуже доступну ціну, без компромісів у якості.

Базовий догляд Geek&Gorgeous

У базовому догляді – 4 засоби: гель для вмивання, тонер і два креми: один більш легкий, інший більш живильний.

 1. Geek & Gorgeous Jelly Joker – дуже ніжний гель для вмивання, який підходить для чутливої шкіри. Він має низький pH 5-5.4 і тому не порушує власний pH шкіри, не сушить і не викликає лущення. Гель не піниться, але ефективно видаляє забруднення, легкий макіяж та не водостійкий SPF.
 2. Geek & Gorgeous Liquid Hydration – це зволожуючий тонер у спреї, що підходить для всіх типів шкіри. Містить 5% пантенолу, пом'якшує шкіру. Добре працює в комплексному догляді; заспокоює шкіру після активів (наприклад, бензоїл пероксид).
 3. Geek & Gorgeous Hydration Station – це легкий зволожуючий гель-крем. Некомедогенний, підходить для жирної та комбінованої шкіри, ідеальний на літній період, а також для ранкового догляду. 
 4. Geek & Gorgeous Happier Barrier – крем для більш інтенсивного зволоження. Підходить для комбінованої, нормальної та схильної до сухості шкіри. Містить кераміди, що зміцнюють захисний барєр, та сквалан, що живить. Цей крем також некомедогенний і має комфортну текстуру. Для дуже сухої шкіри зволоження може бути не достатньо, але бренд працює над такою версією теж.

Ексфоліанти Geek&Gorgeous

У бренду є три ексфоліанти – засоби, що містять кислоти і підходять для відлущення старих клітин шкіри.

 1. Geek & Gorgeous Calm Down – це дуже м'який продукт, який містить 3.2% PHA кислоти та 0.8% саліцилової кислоти. Засіб допомагає очищувати пори, покращує текстуру. Оптимально підходить для жирної і комбінованої шкіри, і навіть для чутливої шкіри. Оскільки відсоток кислот невеликий, можна використовувати кожного дня. Не потрібно змивати.
 2. Geek & Gorgeous Cheer Up – пілінг з мигдальною (AHA) кислотою 5% і саліциловою кислотою 1%. Більш інтенсивний пілінг, який також оптимальний для жирної і комбінованої шкіри. Містить саркозин, котрий допомагає нормалізувати виділення шкірного сала, покарщує текстуру, зменшує видимість пор. Залежно від індивідуальної чутливості шкіри цей ексфоліант можна використовувати раз на день, два рази на день або раз на два дні.
 3. Geek & Gorgeous Smooth Out – це пілінг з AHA кислотами 12%, а саме з гліколевою та молочною. Цей пілінг краще підійде для нормальної та сухої шкіри, і його не слід використовувати часто, достатньо один раз на тиждень. Він робить шкіру гладкою, допомагає боротися з пігментацією та дрібними зморшками.

Сироватки Geek&Gorgeous

У бренду є 8 сироваток, кожна з яких містить активні компоненти і призначена для вирішення різних проблем шкіри.

 1. Geek & Gorgeous Porefectly Clear – сироватка з саліциловою кислотою 2%. Вона допомагає очищувати пори і контролює надмірну жирність. Опимальна для жирної та комбінованої шкіри. Використовуйте один раз на день або на два дні.
 2. Geek & Gorgeous B-Bomb – сироватка з ніацинамідом 10%. Оптимальна для жирної та комбі шкіри, контролює надмірну жирність, допомагає освітлювати постакне. В складі також є цинк і саркозин.
 3. Geek & Gorgeous 101 aPAD 20% Azeclair Serum – сироватка з м'якою формою азелаїнової кислоти. Azeclair 20% — розчин, що містить 6% чистого азелоїл дигліцинату калію (PAD), похідного азелаїнової кислоти нового покоління. Контролює вироблення шкірного сала, вирівнює тон шкіри, зменшує пігментацію та почервоніння. Оптимальна для жирної та комбінованої шкіри.
 4. Geek & Gorgeous HA 5 Rich – зволожуюча сироватка з 5 формами гіалуронової кислоти. Утримує вологу всередині шкіри, робить її більш гладкою та пружною. Підходить для всіх типів шкіри, зокрема для зневодненої.
 5. Geek & Gorgeous Stress Less – відновлююча сироватка, що піходить для всіх типів шкіри, особливо для чутливої. Чудово поєднується з активами, зокрема з кислотами та ретиналем.
 6. Geek & Gorgeous A-Game 5 – антивікова сироватка з ретиналем 0.05%. Стимулює синтез колагену, допомагає боротись зі зморшками. Містить середню концентрацію ретиналю, що приблизно відповідає 0.5% ретинолу. Цю сироватку можна використовувати початківцям (з обережністю, в ідеалі поєднуючи з сироваткою для чутливої шкіри Stress Less), а також дівчатам, хто вже має деякий досвід користування ретинолом.
 7. Geek & Gorgeous A-Game 10 – антивікова сироватка з ретиналем 0.1%. Має ефективну антивікову дію, містить високу концентрацію ретиналю (приблизно відповідає 1% ретинолу). Підходить для досвідчених користувачів.