Бренд It Cosmetics був створений за участю провідних дерматологів та косметологів з усього світу спеціально для людей, які мають проблемну шкіру. Пріоритетом марки є дієві засоби, що будуть приховувати недоліки та не створюватимуть ефект маски на обличчі. І саме такі властивості має бестселер бренду — легендарний засіб It Cosmetics CC крем SPF 50.

«Ваша шкіра, тільки краще», — саме так можна влучно охарактеризувати цей інноваційний продукт, який допоможе зробити тон обличчя дійсно ідеальним!

Клінічно протестована формула засобу містить:

 • гідролізований колаген;
 • пептиди;
 • гіалуронову кислоту;
 • вітаміни А, В, С і Е;
 • антиоксиданти.

It Cosmetics CC крем SPF 50 забезпечує повне покриття, має зволожуючі та анти-ейдж властивості, чудово маскує пори, пігментні плями і пост-акне. За словами виробника, його можна використовувати як: тональну основу, консилер, зволожуючий та сонцезахисний крем в одному засобі (залежно від ступеню нашарування). Продукт підійде для всіх типів шкіри, навіть для чутливої. Крім того, він створений на основі фізичних фільтрів та має високий показник захисту від сонця — SPF 50, що надзвичайно важливо в будь-яку пору року.

It Cosmetics CC крем з SPF 50

В інтернет-магазині Beauty Smart цей CC крем представлений у двох форматах: повнорозмірний засіб 32 мл (з помпою) та міні 12 мл (без помпи).

В нашому асортименті 4 універсальних відтінки:

 1. Fair — для білосніжної шкіри;
 2. Fair Light — проміжний між Fair i Light, має нейтрально-рожевий підтон;
 3. Light — для світлої, але не білосніжної шкіри, з теплим підтоном;
 4. Medium — для трохи засмаглої шкіри з теплим підтоном.

свотчі It Cosmetics CC крем з SPF 50

Для тестування ми обрали відтінок Fair, що підійшов просто ідеально. Чудовий результат після його використання можна побачити нижче.

до/після It Cosmetics CC крем з SPF 50

It Cosmetics CC крем SPF 50 має натуральний фініш та створює ефект легкого сяяння зсередини. Темні кола та почервоніння вдало замасковані, тон обличчя бездоганно рівний.

Для комбінованої шкіри засіб підійшов надзвичайно добре, не створював відчуття сухості та не давав проявлятися жирному блиску протягом дня (навіть без використання матуючої пудри). У нанесенні СС крем надзвичайно комфортний, добре працює у поєднанні з іншими продуктами (бронзер, хайлайтер та рум’яна). Тон залишається ідеально рівним, без плям, з ранку й аж до самого вечора. Ми на власному досвіді переконалися у тому, що ціна відповідає високій якості продукту.

До речі, якщо ви маєте шкіру, схильну до жирності, та надаєте перевагу матовому фінішу засобу, радимо звернути увагу на It Cosmetics Your Skin But Better CC+ Oil-Free Matte with SPF 40. Це матова версія (у зеленому пакуванні), що представлена у BeautySmart у розглянутих вище 4 відтінках та у повнорозмірному форматі 32 мл (з помпою).

IT COSMETICS Your Skin But Better CC+ Oil-Free Matte with SPF 40

Різниця з класичним засобом полягає у тому, що It Cosmetics Your Skin But Better CC+ Oil-Free Matte with SPF 40:

 • виготовлений без додавання олій;
 • містить у складі глину, що вбирає надлишки шкірного себуму;
 • має SPF 40 (а не 50, як у класичній версії);
 • залишає матовий фініш (як було зазначено вище)

IT COSMETICS Your Skin But Better CC+ Oil-Free Matte

Варто відзначити, що обидва ці засоби мають доведену ефективність та варті окремої уваги. Тож, вибір за вами! Неодмінно радимо протестувати один з них, або, навіть, обидва і самостійно переконатися у високій якості продукції It Cosmetics у поєднанні з чудовим сервісом від Beauty Smart!

Автор: Анна Гурська