Новорічний настрій вже остаточно у повітрі, а це означає, що прийшов час для сяючих макіяжів! І не обов’язково для них має бути особливий привід, адже, погодьтесь, іноді так хочеться просто додати блиску у повсякденний мейкап на навчання чи на роботу:) І у цьому вам неодмінно допоможе палетка Huda Beauty Mercury Retrograde!

палетка Huda Beauty Mercury Retrograde

Це запуск 2019 року, але він продовжує гриміти на весь ютуб та інстаграм і протягом цілого 2020 року. Варто почати з назви, яка, за словами самої Худи Катан, з’явилась випадково. Один із членів її команди пожартував, що цей запуск настільки складний, немов Меркурій постійно знаходиться у ретрограді. Саме цей випадок і став моментом, коли палетка отримала свою легендарну назву.

І, звичайно ж, саме наповнення палітри Huda Beauty Mercury Retrograde варте уваги, адже це:

  • 18 вражаючих відтінків, натхненних зірками та космосом;
  • універсальне поєднання теплої та холодної кольорової гами;
  • різноманіття текстур: 9 матових, 6 металіків, 1 гліттер і 2 напівпрозорих ультра-сяючих відтінки;
  • ідеальний простір для фантазійних макіяжів у поєднанні з більш класичними;
  • великий об’єм — 16.1 г;
  • виробництво — Італія, на відміну від маленьких палеток Худи, які виготовлені у Китаї.

Пакування палітра Huda Beauty Mercury Retrograde також отримала розкішне: якісний, «важкий» пластик, велике дзеркало та «фірмові» очі від Huda Beauty, які прикрашають кришку, і, немов гіпнотизують вас поглядом.

палетка Huda Beauty Mercury Retrograde відтінки

Відкривши палетку Huda Beauty Mercury Retrograde, просто затамовуєш подих від сяяння та переливів відтінків, що схожі на грані дорогоцінного каміння та змінюють колір, залежно від освітлення. Кожен відтінок також має тематичну назву.

свотч Huda Beauty Mercury Retrograde відтінки

Наносяться тіні дуже м’яко: матові — легкі та деякі відтінки навіть напівпрозорі (як-от «Momentum»), але усі вони добре нашаровуються та дозволяють регулювати інтенсивність кольорів. В той же час, сяючі відрізняються просто шаленою пігментацією! На свотчах показані усі відтінки з першого нанесення, без нашарування

свотчі Huda Beauty Mercury Retrograde

Поєднання кольорів дійсно вражаюче: вдала комбінація пильного мідного, рожевих і золотисто-таупових відтінків, з блакитними та фіолетовими акцентами. 

свотчі палтеки Huda Beauty Mercury Retrograde

Для отримання найкращого результату, краще наносити тіні на базу, як ми й протестували. На жирній шкірі повік без проблем увесь день тримались як матові відтінки, так і металіки.

Але при використанні глітера та ультрасяючих відтінків, радимо починати з макіяжу очей, а потім вже переходити до нанесення інших засобів на обличчя. Адже декілька блискіток можуть захотіти «втекти» на нижні повіки, а так ви зможете це швиденько виправити без шкоди для макіяжу обличчя;)

Ми спробували різні варіанти макіяжів з палеткою Huda Beauty Mercury Retrograde, і вона дійсно виявилась неймовірною! Адже ця палітра дає можливість зробити й фантазійний макіяж, і більш «носибельний», навіть з яскравими відтінками. Це, безумовно, найбільш універсальна палетка від Huda Beauty. Адже з відомою The New Nude виходять, в основному, ніжні рожеві макіяжі, а з новинкою 2020 року Naughty Nude — більш насичені теракотові та бургунді. 

макіяж Huda Beauty Mercury Retrograde

Наостанок, хочемо додати, що це дійсно палітра, яку важко порівняти з будь-якою іншою. Треба лише спробувати її, щоб оцінити високу якість та надзвичайно вдале поєднання кольорів.

І наш інтернет-магазин Beauty Smart не може залишити вас без вигідних пропозицій, тож зараз діє просто неймовірна знижка на палетку Huda Beauty Mercury Retrograde: 1770 грн, замість 2360 грн!

Це ідеальний подарунок усім любителькам косметики. Тож, поспішайте скористатись акцією та потішити близьких або себе розкішною великою палітрою Huda Beauty Mercury Retrograde за солодкою ціною до новорічних свят.

Наш інтернет-магазин BeautySmart завжди готує для вас найкращі пропозиції та неодмінно допоможе зробити настрій ще більш яскравим!

Автор: Анна Гурська