Подарунки 2020-2021! Новорічні лімітки і найкраще з новинок року, що минає.

Natasha Denona Mini Retro. Відтінки, які інтуїтивно ви би не поєднали в одій палетці, але які, на диво, підходить одне до одного. Одна з найкращих маленьких палеток Наташі, чудовий варіант для знайомства з брендом (і не за всі гроші світу). Ціна 995 грн.

Colourpop Sailor Moon Pretty Guardian. Така палетка точно порадує прихильниць Сейлор Мун. Тут яскраві життєрадісні відтінки, якими можна робити різнопланові макіяжі. І упаковка, яка змінює картинку залежно від кута, під яким на неї дивитись. Ціна 850 грн.

Колекція Charlotte Tilbury Walk of No Shame. Розкішні ягідні відітнки у палетці, новій формулі кремових тіней Jewel Pots та помаді (доступна в наборі з міні-олівцем, що йде у подарунок).

Hourglass Ambient Lighting Edit Sculpture. Вона сподобається колекціонерам, адже виконана в розкішному золотому пакуванні та має три ексклюзивних відтінки бронзера, рум'ян та хайлайтера. Тим, хто лише починає знайомитись з брендом, палетка теж сподобається, адже в ній є теж три відтінки-бестселлери: пудри Diffused Light і Dim Light та рум'яна Mood Exposure. Ціна 3300 грн.

Новорічні лімітки Nars: це набори, що включають помади (повнорозмірні та мініатюри), туші (Climax та Climax Extreme). Ціна від 910 грн.