Подарунки до 500 грн. Декоративна косметика. Гід 2020-2021

Тіні Colourpop: на даний момент вони найкращі за співвдіношенням ціна та якість на ринку. Яскраво пігментовані, добре розтушовуються. Колорпоп підхоплює найностанніші тренди та втілює їх у своїй косметиці. Ціна палеток на 9 кольорів від 475 грн.

Туш Heimish. Дає красивий натуральний ефект більш виразних та густих вій. Не розмазується, не відпечатуєтся та не осипається. Змивається теплою водою без ніяких додаткових засобів (попередьте про це, коли будете дарувати). Ціна 300 грн.

Хайлайтер Colourpop Flexitarian. Хайлайтер — це косметичний символ новорічних свят (разом з червоною помадою). У Колорпоп він має кремово-пудрову форулу, легко наноситься пальцями і можна з легкістю регулювати інтенсивність сяяння: від денного варіанту до яскравого вечірнього. Flexitarian має красивий колір шампанського (на фото зліва). Ціна 320 грн.

Помади Peripera. Вони мають комфортний вельветовий фініш, невагомо відчуваються на губах і не сушать. Не розмазуються. Носибельні відтінки. Ціна 300 грн.

Рум'яна Colourpop Sailor Moon. Такий подарунок буде особливо «в тему», якщо дівчина любить Сейлор Мун. Рум'яна мають прикольні упаковки, які змінюють картинку залежно від кута, під яким дивитись (подібно як шкільні лінійки у 90х). Ціна 470 грн.