Правила проведення Конкурсу від Beauty Smart до Дня незалежності України 2019 року.

 1. Організатором конкурсу є Інтернет-магазин Beauty Smart (далі - Організатор). Учасниками Конкурсу можуть бути громадяни, місце проживання яких знаходиться на території України, окрім території Автономної республіки Крим, м. Севастополя та окремих районів Донецької та Луганської області, на території яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження. 

2. Для участі в Конкурсі потрібно мати Інстаграм профіль та бути підписаним на Інстаграм профілі Організатора @beauty.smart.ua та @chudesasha. Необхідно зробити фото і/або зняти відео з макіяжем обличчя до Дня незалежності і опублікувати його у Інстаграм-профілі. Макіяж повинен містити елементи української тематики. Фото/відео слід відмітити хештегом #beautysmart2408 

3. Конкурс діє від 22:00 03.08.2019 р. до кінця доби (до 23:59) 23.08.2019 р. Не приймаються до конкурсу фото/відео, розміщені до 3 серпня або після 23 серпня 2019 р. Мета Організатора - оцінка нових робіт. Тому Організатор залишає за собою право не допустити до конкурсу фото/відео, що публікувались до 3 серпня ("перезалиті" фото/відео).

4. На момент проведення конкурсу Інстаграм-профіль учасника повинен бути відкритим. 

5. Переможця буде визначено 24.08.2019 р. конкурсною комісією. До уваги будуть братися техніка виконання (35%), творчий задум (35%), відгук аудиторії (20%) та якість фото/відео (10%). Під відгуком аудиторії мається на увазі активність користувачів під Інстаграм сторі Організатора з фото/відео конкурсанта. Організатор просить конкурсантів не вдаватися до зловживань (в т.ч. використання роботизованих "накруток"), і в разі виявлення таких зловживань залишає за собою право дискваліфікувати конкурсанта.

6. Учасники конкурсу дають згоду на розміщення їх фото і відео у Інстаграм профілі Організатора @beauty.smart.ua 

7. Переможець отримає набір Too Faced Chocolate Gold, а також сертифікат на 2000 грн. на покупки у Beauty Smart (дійсний до 31.12.2019 р.)

8. Крім того, випадковим чином буде визначено 10 учасників, кожен з яких отримає сертифікат на 200 грн. на покупки в Beauty Smart.

9. Грошові еквіваленти косметики/сертифікатів не надаються.
10. Конкурсне фото або відео має бути оригінальним і не має містити матеріали, авторські права яких належать третім особам. Організатор звільняється від відповідальності з приводу будь-яких претензій третіх осіб, авторські права яких були порушені учасником при створенні фото- та відео- робіт.

11. Допускається використання будь-якої косметичної продукції, але заборонено демонструвати бренди такої продукції, яка не продається на Beauty Smart

12. Кількість наданих для участі в конкурсі фото та відео робіт одного учасника не обмежується.

13. Переможця буде оголошено у Інстаграмі Організатора та повідомлено через Інстаграм-дірект.

14. Організатор залишає за собою право вносити доповнення та зміни до Правил, при цьому розмір винагороди переможців не може зменшуватися.