Рожеві палетки тіней: гід (зима-весна 2021)

Останнім часом рожеві тіні стали дуже популярними. Часи, коли рожевий асоціювалися хіба що з заплаканими очима, давно минули. Більше того, зараз косметичні компанії випускають рожеві палетки майже через одну.

Втім, якщо ви досі побоюєтесь рожевих тіней, спробуйте поєднати їх з темною стрілкою і/або профарбовуйте темним олівцем простір між віями. Також використовуйте чорну туш, аби вії виглядали максимально яскравими та об'ємними.

Рожеві палетки відрізняються:

  • за яскравістю: від майже нюдових з легкою рожевинкою до яскравих;
  • за ціною: від умовно бюджетних (де один відтінок обійдеться у 60 грн.) до люксових (одна тінь за 450 грн).

Нейтрально-рожеві палетки тіней.

Colourpop Blush Crush

Це носибельна палетка з м'якими нюдово-рожевими відтінками. Такі тіні можна використовувати кожен день. Ціна 550 грн.

Huda Beauty Light Nude

Більшість тіней у цій палетці тяжіє в сторону рожевого (навіть ті кольори, що у палітрі виглядають коричневими). Ця палетка гармонійно виглядає на світлій шкірі. Відтінки дуже красиві: чого тільки вартий шостий відтінок, який переливається від золотистого до рожево-цукеркового. Вартість 1195 грн. Ще більше нюдово-рожевих варіацій у великій палетці Huda Beauty New Nude.

Charlotte Tilbury Pillow Talk

Це культова нейтральна палітра з рожевинкою. Шарлот Тілбері — люксові тіні; вони легко розтушовуються, не осипаються і тримаються весь день. Ціна 1750 грн. Більший вибір рожевих відтінків у Charlotte Tilbury Pillow Talk Instant Eye.

Яскраво-рожеві палетки тіней

Colourpop Cloud Spun

Одна з останніх палеток Колорпоп, в ній рожеві різної насиченості і, крім того, сяючий гліттер. Ціна 550 грн.

Colourpop Oh-La-La

О-ля-ля! Тут справді яскраві рожеві! Насолоджуйтеся кольором. Ціна 550 грн.

Романтичні рожево-ягідні палетки тіней

Natasha Denona Mini Love

Палетка, випущена до Дня Валентина 2021. 5 рожево-лілових відтінки, які дуже мило називаються: You-Are-My-True-Love (Ти-Є-Моє-Справжнє-Кохання). Різні фініші, особливої уваги заслуговує пильно-трояндовий дуохром You. Ціна 995 грн.

Lime Crime Venus 3

Пігментована палетка з розкішними холодними рожевими відтінками. Ціна 1275 грн.

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance

Королева палеток і в мінливому косметичному світі вже майже пенсіонерка (вперше випущена у 2016). Але не втрачає актуальності й зараз. Крім класичних нейтральних відтінків тут знайдеться рожевий перламутр, трояндові та насичені ягідні барви. Ціна 1950 грн.

 

Звісно, це далеко не повний перелік рожевих палеток, що є на ринку, і що є в нас. Втім, сподіваємось, цією підбіркою ми надихнули вас до творчості.