Привіт! Сьогодні ми знову повертаємось до люксового бренду косметики зіркової візажистки Шарлотт Тілбері. На власному досвіді я вже встигла переконатись, що, спробувавши ці засоби одного разу, потім важко буде втриматись від наступних покупок, адже протестувати хочеться, буквально, все:)

На цей раз я вирішила зосередити увагу саме на рум’янах. Адже для світлої шкіри (особливо в зимовий період) це чи не найнеобхідніший продукт!

Чесно кажучи, я не одразу змогла визначитись, бо вибір стояв дійсно складний: рум’яна Nars у культовому відтінку «Orgasm» або Cheek to Chic від Charlotte Tilbury у відтінку Pillow Talk. Проте, через деякий час, все ж таки цікавість до універсальних продуктів від Шарлотт Тілбері перемогла, і, цього разу, я надала перевагу саме цим рум’янам. Але сподіваюсь, що найближчим часом у нас буде можливість ознайомитись краще і з продукцією Nars, тому — stay tuned;)

Кожного разу, отримуючи засоби від Charlotte Tilbury, я затамовую подих одразу, вже як бачу пакування. Адже для мене це не просто бренд — це суцільна естетика, яка проявляється у дрібницях, починаючи із самої коробочки.

Футляр у рум’ян Cheek to Chic достатньо легкий, виконаний з пластику, але виглядає все одно «люксово». Зручно, що є дзеркало, і можна буде поправити макіяж в будь-який момент та навіть трішки похизуватись цією розкішною крихіткою, діставши її з сумочки;)

Charlotte Tilbury Cheek To Cheek

Відкривши футляр, бачимо, що рум'яна виконані у техніці «Swish and Pop»: зовнішнє коло теплого нюдово-рожевого відтінку, а внутрішнє — сяюче золотисте. Я трішки переймалась, чи не буде зовнішній відтінок надто темним для мене, але він виявився дуже ніжним при нанесенні.

Charlotte Tilbury Cheek To Cheek рум'яна Pillow Talk

Сама Шарлотт радить використовувати нюдово-рожевий відтінок «Swish» на вилицях, а ніжний золотистий «Pop» на «яблучках» щічок, ретельно розтушовуючи перехід між ними. Також засновниця бренду поділилась, що ці рум’яна створені за технологією «Light Flex», яка відбиває світло і створює ілюзію сяяння «зсередини».

І це дійсно так! Рум’яна Cheek to Chic від Charlotte Tilbury сяючі, але при штучному світлі можуть здаватися матовими. Повноцінно відтінок «розкривається» при денному світлі, а особливо — на сонечку.

Наноситься засіб м’яко та плавно, рожевий відтінок не «рижить» навіть на світлій шкірі. Щодо золотистого, я думала, що можна буде його використовувати як повноцінний хайлайтер, але він виявився для мене ну дуже делікатним:) Окремі блискітки не виділяються, а лише створюють природне сяяння, яке йде ніби зсередини. Але дівчатам з проблемною шкірою варто бути трохи обережнішими із шимерним відтінком, аби не підкреслити текстуру.

рум'яна Cheek To Cheek свотчі

На моїй світлій шкірі з нейтральним підтоном рум’яна Cheek to Chic від Charlotte Tilbury виглядають натурально, і не вибиваються із загального образу. Краще одразу набирати на пензлик небагато продукту, а нашаровувати його поступово, аби мати можливість регулювати інтенсивність кольору. Свій щоденний мейкап я зазвичай доповнюю стрілочкою, але, якщо її забрати, взагалі виходить ідеальний «макіяж без макіяжу», особливо у поєднанні із ніжними золотистими кремовими тінями Charlotte Tilbury Eyes To Mesmerise у відтінку «Champagne».

Charlotte Tilbury Pillow Talk look

Ну і, звісно ж, що доповнить образ з рум’янами Cheek to Chic Pillow Talk краще за помаду Matte Revolution та олівчик Lip Cheat від Charlotte Tilbury в однойменному відтінку? Я була приємно вражена, спробувавши такий варіант та побачивши, як ці засоби доповнюють один одного і гармонійно «перекликаються» між собою (до речі, при штучному освітленні, помада здається більш насиченою та теплою).

 рум'яна Charlotte Tilbury Cheek To Cheek Pillow Talk

Тестуючи інші варіанти макіяжів, я також помітила, що рум’яна Cheek to Chic добре адаптуються під будь-яку кольорову гаму: як теплу, так і холодну. Відтінок Pillow Talk, по традиції, універсальний: ідеально підійде для світлих і легко засмаглих дівчат.

У використанні рум’яна Charlotte Tilbury Cheek to Chic достатньо економні, стійкістю я також задоволена. Крім того, вони не «роз’їдають» тональну основу та не утворюють плям на шкірі. І, наразі, цей продукт займає центральне місце на моїй поличці, а рука навіть і не тягнеться до інших засобів;)

Charlotte Tilbury Cheek To Cheek

Жодного разу не пошкодувала, що обрала саме ці рум'яна, адже це той люксовий засіб, який приносить дійсно багато задоволення: від зовнішнього вигляду пакування до надзвичайно високої якості самого продукту. Рум’яна Charlotte Tilbury Cheek to Chic у відтінку Pillow Talk варті своєї ціни і їх варто спробувати: це дійсно чудове рішення для того самого «ідеального нюду» та, водночас, влучне доповнення до більш яскравого вечірнього мейку. 

Ми з командою BeautySmart завжди прагнемо створити всі умови для комфортного онлайн-шопінгу: тішити вас приємними цінами та ретельно обирати продукцію, аби ви мали можливість спробувати неймовірні бестселери та найкращі новинки від всесвітньо відомих брендів. Тож, дівчата, не вагайтесь, і скоріше скористайтеся можливістю потішити близьких або себе розкішною косметикою Charlotte Tilbury разом із Beauty Smart!

Дякую, що були з нами, і до зустрічі у нових оглядах у блозі:)

Автор: Анна Гурська