Дівчата, рада знову вітати вас у блозі! Сьогодні ми розглянемо дуже цікавий продукт із нещодавнього запуску колекції «Iced Out» від бренду Anastasia Beverly Hills. Це віск для брів Brow Freeze Styling Wax, що ідеально підійде для створення трендового ефекту «soap brows» (або «feather brows»).

Віск — це один із найбільш популярних засобів для моделювання брів, адже він дуже простий та комфортний у використанні. За допомогою цього продукту можна з легкістю надати форму та зафіксувати брови у потрібному напрямку на цілий день.

Brow Freeze Styling Wax

Brow Freeze Styling Wax від Anastasia Beverly Hills має прозору формулу, що є універсальною для всіх відтінків шкіри. Він добре підходить для брів середньої густоти або густих, тому мені, як власниці останніх, було дуже цікаво спробувати новинку;) Нижче можна побачити фото до макіяжу брів.

Brow Freeze Styling Wax before

Пакування воску Brow Freeze Styling Wax доволі мінімалістичне, але, все одно виглядає «люксово» — баночка виконана з товстого скла з рожево-золотою кришечкою. Варто відзначити, що об’єм воску достатньо великий — 8 грамів, тож вистачить його надовго. Але слід також пам’ятати, що після кожного використання треба щільно закривати кришечку, аби зберегти ефективність формули. 

Anastasia Beverly Hills Brow Freeze Styling Wax

Тож тепер переходимо до нанесення. Для цього підійде ваша улюблена щіточка або двосторонній пензлик для брів. Я обрала останній варіант, скориставшись саме тією стороною, де розташована щіточка.

Brow Freeze Styling Wax on brush

За допомогою неї, потрібно взяти невелику кількість воску, а потім круговими рухами трохи «розігріти» продукт об кришечку. Такий спосіб використання рекомендує сам бренд Anastasia Beverly Hills, і, спочатку, він може здаватись незвичним. Але це, справді, дуже просто та зручно!

На кришечці не залишається видимих подряпин, але після використання варто протерти її, наприклад, серветкою, щоб видалити залишки воску, аби баночка виглядала так само привабливо на вашому туалетному столику й надалі:)

Brow Freeze Styling Wax cap

Безпосередньо наносити засіб на брови потрібно, рухаючись знизу вверх, легко притискаючи щіточку. Далі металічною частиною пензлика ще раз притиснути волоски до шкіри у потрібному напрямку аби надійно їх закріпити.

Anastasia Beverly Hills Brow Freeze Styling Wax application

І, на завершальному етапі, можна використати відтіночний гель (як-от Anastasia Beverly Hills Mini Dipbrow Gel) або олівець (наприклад, Anastasia Beverly Hills Brow Wiz) для того, щоб заповнити брови та зробити їх колір більш виразним.

Anastasia Beverly Hills Brow

Готово! Усього за декілька хвилин і без зайвих зусиль можна отримати трендовий ефект «soap brows», як у б’юті-інфлюєнсерів!

Anastasia Beverly Hills Brow Freeze Styling Wax after

В цілому, мої враження від застосування воску Brow Freeze Styling Wax від Anastasia Beverly Hills дуже позитивні:

  • формула надзвичайно стійка, забезпечує екстрасильну фіксацію «неслухняних» брів на цілий день;
  • віск справді добре розділяє та, ніби «заморожує» волоски, аби вони виглядали ще більш виразними;
  • засіб простий та комфортний у використанні, не залишає грудочок та не стягує шкіру.

Тож, бренд Anastasia Beverly Hills знову потішив нас дієвим продуктом для брів, популярність якого швидко набирає обертів. Тож, скоріше замовляйте та спробуйте трендовий віск Brow Freeze Styling Wax, а команда Beauty Smart подбає про приємні ціні, бонуси з покупкою та швидку доставку по Україні вашого пакуночку краси:)

Сподіваюсь, цей огляд був для вас корисним. Дякую, що були з нами та до нових зустрічей у блозі!

Автор: Анна Гурська