Коронавірус та косметика

Розглядаючи красиві тіні та помади в магазині, ми часто забуваємо про все на світі. Втім, слід розуміти, що до тестерів косметики щодня торкаються сотні людей, а тому на них потрапляють бактерії та віруси, які можуть бути шкідливі для здоров'я. 
Раніше ми вже писали про 5 Правил Безпеки з Тестерами в Магазинах Косметики. Найосновніше — не наносити засоби з тестерів безпосередньо на очі, повіки, губи. За інформацією Центру з контролю та профілактики захворювань в США (CDC):

«Поширення від контакту із забрудненими поверхнями чи предметами
Існує імовірність, що людина може заразитись COVID-19, торкнувшись поверхні або предмета, на яких є вірус, а потім торкнувшись власного рота, носа чи, можливо, очей, але це не вважається основним способом поширення вірусу.» 
  • В умовах поширення вірусу, рекомендуємо триматися від тестерів подалі. Показово, що великі магазини США та Австралії добровільно відмовляються від тестерів та клієнтських макіяжів з міркувань безпеки.
  • Якщо ви записуєтесь на макіяж в салон, поцікавтесь, яка очищуються аксесуари та косметика.
  • Якщо ви візажист, ретельно дотримуйтесь всіх гігієнічних вимог, зокрема, ретельно очищуйте пензлі, надавайте перевагу тональним основам з помпою.

У Beauty Smart до кожного замовлення на суму понад 300 грн. ви можете додати один пробник, аби визначитися, чи потрібен вам повнорозмірний продукт. Крім того, у нас представлені делюкс-семпли, які можна додавати безкоштовно (з промо-кодом, який ми надсилаємо в імейл розсилці всім зареєстрованим клієнтам). 

Джерела:

cdc. gov/coronavirus/2019-ncov/about/transmission.html

abcnews .go.com/GMA/Style/coronavirus-shakes-beauty-industry-sephora-brands-ban-store/story?id=69555064