Сумували за оглядами люксової косметики? Ми — дуже! Тож, сьогодні ми протестуємо осінню новинку 2020 року від неперевершеної Шарлотти Тілбері — тіні для повік Charlotte’s Jewel Pots у відтінку Walk of No Shame!

Charlotte’s Jewel Pots

Добре відомо, що естетика бренду Charlotte Tilbury завжди починається з пакування. І, за цією традицією, Charlotte’s Jewel Pots привертають увагу вже з першого погляду, адже кришечка засобу нагадує грані сяючого дорогоцінного каміння, а вдале поєднання рожевого та золотого кольорів неодмінно не залишить вас байдужими! Ці тіні — справжній «діамант» вашого туалетного столика, який постійно хочеться роздивлятися.

Charlotte’s Jewel Pots огляд

Відкривши кришечку засобу, ми бачимо ще одну, прозору, яка захищає тіні від пошкоджень. Треба завжди щільно закривати її, аби вся магія залишалась всередині.

Відтінок Walk of No Shame, в якому виконані Charlotte’s Jewel Pots, надзвичайно вдалий — сяючий мідно-рожевий, з вишуканим золотистим відливом. Дуже універсальний, його інтенсивність можна легко регулювати — від більш делікатного акценту у денному макіяжі, до неймовірно яскравого блиску у вечірньому.

Charlotte’s Jewel Pots Walk of No Shame

Текстура цих тіней дійсно неповторна. Якщо Eyes To Mesmerise вершково-кремові (детальніше можна ознайомитись тут), то Charlotte’s Jewel Pots, скоріше, кремово-пудрові, але не менш приємні на дотик. Наносяться дуже м’яко та комфортно, без осипань. Не містять крупних блискіток і не подразнюють ніжну шкіру повік.

Walk of No Shame відтінок

Charlotte’s Jewel Pots також збагачені корисними компонентами:

  • діамантовим порошком та перлинними пігментами (створюють неперевершений сяючий фініш);
  • гіалуроновою кислотою (сприяє комфортному нанесенню тіней та зволоженню шкіри);
  • вітаміном Е, олією шипшини й макадамії (мають живильні та доглядові властивості).

Як і інші тіні від Charlotte Tilbury, Charlotte’s Jewel Pots ідеально підійдуть для ранкового 5-хвилинного макіяжу, адже їх можна наносити на повіки просто пальчиком. За необхідності, можна також використовувати пензлик і нашаровувати тіні для отримання відтінку бажаної інтенсивності.

Charlotte’s Jewel Pots свотч

Стійкість, за традицією, також чудова. На жирній шкірі повік Charlotte’s Jewel Pots (нанесені на базу) тримались бездоганно весь робочий день: без потрапляння у складочки та осипань. Ми протестували 2 варіанти макіяжу: без «підложки» та з ніжно-рожевою «підложкою» з матових тіней. На наш погляд, в обох випадках вийшло просто чудово. Це справжнє сяяння діамантів на повіках!

Charlotte’s Jewel Pots макіяж

Отже, Шарлотта знову порадувала нас вишуканим, дійсно люксовим продуктом з відмінною якістю. Впевнені, що Charlotte’s Jewel Pots стануть справжнім бестселером і ще однією прикрасою колекції Walk of No Shame. Тож, щиро радимо не зволікати, а скоріше спробувати новинку, аби прикрасити цю осінь неперевершеним сяйвом діамантів, рубінів та золота від Charlotte Tilbury!

Автор: Анна Гурська